31.12. opět s Kanadou

06.12.2023

Po letech koronaviru a uklidnění situace, nás za několik týdnů čeká opět výjimečný florbalový zážitek. Přijedou nás navštívit naši staří známí přátelé z týmu Whitby wildcats. Pro naše hráče z týmu mladších žáků to znamená jediné - zahrajeme si s Kanadou!

Jak jistě všichni víte, není to poprvé. První návštěva našich kanadských přátel se uskutečnila 31.12.2018 a věřím, že si na to mnozí vzpomínáte. Zápas a doprovodný program byl opravdu strhující. Pevně věříme, že i letos budeme svědky pěkného sportovního zážitku nejen pro naše hráče, ale i pro všechny v hledišti.

V současné době připravujeme všechno potřebné, pro důstojný průběh celého sportovního dopoledne. Proto i vás, fanoušky a rodiče srdečně zveme na tento nevšední sportovní zážitek a věříme, že čas strávený v tento, pro sport opravdu netradiční den, udělá všem zúčastněným radost. Naše hráče tímto povzbuzujeme k intenzivnímu tréninku, abychom byli připravení ukázat to nejlepší, co umíme.

Pravidelně budeme jak na stránkách, tak na sociálních sítích a v jednotlivých skupinách týmů doplňovat potřebné informace. Těšíme se na vás všechny na Silvestra na hale Ece Homo ve Šternberku.